© 2016 - Gorgon AS 

E-postadresse:

post@gorgon.no

 

Telefon:

Kontor:  51 54 14 88 

Fax:  51 54 30 00            

Vakttelefon:  95 80 10 80

Postadresse/Besøksadresse:

Gorgon Vaktmesterservice

Nesflåtveien 16

4018 Stavanger

 

Organisasjonsnummer
NO 988 142 794 MVA

  • Wix Facebook page

Ansatte

Vi har erfarne fagfolk med stor yrkesstolthet. 

Katrine Therese Nygaard

Daglig leder

916 85 377

katrine@gorgon.no

Trond Å. Haugland

Prosjektleder

Spesialfelt: Teknisk automatikk, tømmerarbeid, gartner

909 33 984

trond@gorgon.no

Sigurdur Loftsson

Prosjektleder

Spesialfelt: Brannvern, portservice, låssystemer og teknisk automatikk

916 85 370

loftsson@gorgon.no

Lars A. Nesheim

Prosjektleder

Spesialfelt: Mekanisk og teknisk automatikk

916 85 376

lars@gorgon.no

Vello Veli-Pekka Valinen

Prosjektleder

Spesialfelt: Montering, installering og teknisk automatikk

916 85 371

vello@gorgon.no

Torstein Hafsøe

Prosjektleder

Spesialfelt: Teknisk automatikk og låssystemer

915 43 945

torstein@gorgon.no

Kjetil Sandanger Larsen

Prosjektleder

Spesialfelt: Montering, installering og teknisk automatikk

916 85 369

kjetil@gorgon.no

Please reload

Jon S. Ørsland

Vaktmester

Spesialfelt: Møbelsnekker

912 45 809

jon@gorgon.no

Erik Rørkil

Vaktmester

Spesialfelt: Hage og anlegg, sveiser

911 32 199

post@gorgon.no

Tor Ivar Braut

Vaktmester

Spesialfelt: Hage og anlegg

916 85 366

post@gorgon.no

Rune Rosenvold

Vaktmester

Spesialfelt: Hage og anlegg

916 85 365

post@gorgon.no

Øyvind Skretting

Vaktmester

916 85 373

post@gorgon.no

Risto J. Pitkanen

Vaktmester

916 85 364

post@gorgon.no

A. Mahmoud Abelsatter

Vaktmester

916 85 374

post@gorgon.no

Please reload

Frank Gulbrandsen

Kontormedarbeider

51 54 14 88

frank@gorgon.no

Mai Elin Nygaard

Kontormedarbeider

916 85 368

post@gorgon.no

Please reload